Керівництво
Royal Standard Group
Керівництво
30+
команда компанії
"Для того щоб придумати нове бізнес-рішення - потрібно лише трохи бажання та фантазії".

Своїм покликанням вважає – бути капітаном криголама в підприємництві, досліджуючи незвідані простори, спираючись на чуття, уяву та надійну команду.
Спеціалізується на побудові довгострокової стратегії та системному управлінні компанії через щоденний контроль показників вузлових точок бізнес-процесів.

Досвід у підприємництві та заставному бізнесі 7 років.
Приділяє багато уваги операційному управлінню наступних напрямів компанії – фінансовий менеджмент, маркетинг, система безпеки та команда компанії.

Сертифікований спеціаліст у галузі фінансових послуг, фінансових компаній та кредитних спілок.
Співзасновник Royal Standard Group.
Перші обличчя
Royal Standard Group
Костянтин Мостипан
Генеральний директор компанії,
Управляючий партнер
Фахівець з вибудовування та налагодження операційних бізнес-процесів. Головні компетенції - вибудовування операційної роботи з нарощування та обслуговування кредитного портфеля, організація процесу ідентифікації, верифікації, перевірки, аналізу ризиків та фінансового моніторингу клієнтів, юридичний супровід діяльності компанії.

Ідеолог і контролер виконання ризикової політики компанії, завдяки якій компанія не має жодного безнадійного кредиту та "заморожених" фінансових активів.

Досвід у підприємництві та заставному бізнесі 7 років. Сертифікований спеціаліст з керівництва фінансовими установами на ринку фінансових послуг, а також щодо протидії легалізації, відмиванню коштів отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та поширенню зброї масового знищення.

Голова Цивільного об'єднання "Громадянська Взаємодопомога". Двічі Чемпіон та найкращий оратор Чемпіонату України з парламентських дебатів.
Співзасновник Royal Standard Group.
Андрій Чумачов
Голова Наглядової ради,
Управляючий партнер
Ілля Платоненко
Керівник відділу роботи з клієнтами головного офісу
В управлінні продажами та розвитку бізнес процесів понад 7 років. Має досвід досягнення швидкого та якісного зростання показників продажів завдяки глибокій експертизі в управлінні командами чисельністю до 400 осіб. Експерт в галузі B2C кредитування та автоматизації бізнес процесів. Своїми ключовими якостями вважає стратегічне мислення, орієнтацію на командний результат, високий рівень самоорганізації та комунікабельності.
Микита Корогод
Керівник відділу маркетингу
Широкопрофільний спеціаліст в інтернет-маркетингу з досвідом роботи понад 10 років. Достеменно знає, як запустити "двигун процесу" для успішно працюючого бізнесу у фінансовому секторі. Сертифікований спеціаліст Google Adwords та Google Analytics.
Головною своєю перевагою вважає вміння оперативно адаптувати бізнес у реалії
швидкомінних алгоритмів пошукових систем, таргетованої реклами та соціальних мереж.
Яна Крутенко
Керівник інвестиційного відділу
Досвідчений спеціаліст з прямих продажів у фінансовій та інвестиційній сферах.
Спеціалізується на координації та супроводі угод з кредитних та інвестиційних продуктів, веденні клієнтського портфеля.
Головною своєю перевагою вважає вміння аналізувати великий обсяг інформації в умовах багатозадачності завдяки високому рівню самоорганізованості та відповідальності.
Ганна Притула
Головний спеціаліст фінансового відділу
Досвід роботи у сфері фінансового обліку та аудиту понад 5 років. Спеціалізується на обробці баз даних, організації системи, контролю та оптимізації процесів ідентифікації клієнтів платіжного бізнесу.
Має високі навички адміністрування та велику любов до цифр.
Анастасія Безнос
Керівник відділу фінансового аналізу та аудиту
Найсильніший професіонал з бізнес-моделювання, фінансового аудиту та підтримки фінансової дисципліни.
Ключовою цінністю є портфоліо досягнень у професійній діяльності та постійний розвиток у своїй галузі.
Головна філософія - точність і неупередженість у виконанні роботи, при цьому ставлення до неї не як до штатних обов'язків, а як до своєї особистої справи.
Дмитро Нечунаєв
Голова служби безпеки
Фахівець у галузі охоронних систем та технологій. Має великий досвід організації ефективної системи внутрішньої безпеки, забезпечення економічної та кадрової безпеки підприємства, а також забезпечення працездатності технічних засобів охорони та комплексної системи охорони на об'єкті.
Майстер спорту з боксу. Майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу. Чемпіон України та Європи з пауерліфтингу. Проходив службу у ДШВ ЗСУ.
Олена Лук'яненко
Головний бухгалтер
Понад 15 років досвіду у банківській сфері та 12 років у фінансових компаніях.
Має високу компетенцію у сфері формування та організації бухгалтерського обліку, фінансово-господарської діяльності, організації та контролю проведення бухгалтерських операцій. Розробка облікової та фінансової політики підприємства, оптимізація оподаткування та взаємодія з контролюючими органами.
Цінує свій час і час колег, тому раціонально оптимізує та автоматизує робочі процеси.
Микита Шутий
Головний спеціаліст юридичного відділу
Фахівець із повного юридичного супроводу господарської діяльності компанії.
Успішний досвід у претензійно-позовній роботі, досудовому врегулюванні суперечок, участі у переговорах із контрагентами під час укладання договорів.
Своїми сильними сторонами вважає точність та акуратність у роботі, гнучкість у підходах до людей, а також стратегічне мислення.
Ірина Шинаєва
Керівник відділу роботи з персоналом
Фахівець з роботи з людьми, управління людськими ресурсами для виконання стратегічних завдань компанії, володіє високими навичками комунікації, управлінськими та організаційними навичками.
У роботі приваблює те, що ти створюєш умови роботи та атмосферу для своїх колег приємною та комфортною, створюєш зрозумілі процеси, які допомагають бізнесу розвиватися.
Марія Мисюк
Менеджер по роботі з клієнтами
За плечима 6 років роботи з клієнтами у сфері продажу. Своїми перевагами вважає високий рівень комунікації, що допомагає якісно вирішити питання клієнта.
Своїми головними професійними навичками вважає: комунікативні здібності, вміння чути клієнта та запропонувати вирішення його проблеми, здатності тонко відчувати його настрій та швидко реагувати на будь-які його зміни.
Пн-Пт — з 09:00 до 18:00
Сб — з 10:00 до 17:00
Контакти
м. Київ,
вул. Предславинська 28, оф. 401
(крім тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також АР Крим)
Адреса:
Пн-Пт — з 09:00 до 18:00
Сб — За попереднім записом
м. Одеса,
вул. Генуезька, 24/Б, оф. 406
Працюємо по всій території України
Royal Standard Group
Всі права захищені © 2020
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №1102 від 27.09.2018. ТОВ «Гелексі Фінанс». ЕДРПОУ 42305986

Підпишіться на новини

Електронна пошта