«Лідер галузі 2022» — підтвердження нашої ефективності
11.04.24
Компанія «Royal Standard Group» отримала незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2022» від Національного бізнес-рейтингу.

Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток економіки країни, підвищення рівня життя в України.
«Royal Standard Group» посіло 2 місце серед підприємств Київської області за показником «Чистий дохід від реалізації послуг»

ШЛЯХ ДО НАГОРОДИ

Ця нагорода підтверджує нашу постійну працю над створенням найвигідніших та прозорих умов для наших клієнтів! Протягом останніх 6 років ми безперервно вдосконалюємо наші умови та сервіс, щоб надавати найкращі пропозиції на ринку для Вас.

Утримуватися у топі нам допомагають корпоративні принципи, яких дотримується кожний співробітник «Royal Standard Group». Основні з них:

✅ швидкість оформлення;
✅ задоволення потреб клієнта;
✅ прозорість щодо клієнта.

НАГОРОДА — НАША ГОРДІСТЬ

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер галузі 2022»!

«Нагорода Національного бізнес-рейтингу для всього нашого колективу — це підтвердження високих стандартів, яких тримається кожен наш співробітник!», — наголошує Анастасія Безніс, директор компанії.

Підтвердження Лідерського статусу — не просто оцінка заслуг, це ще й величезна відповідальність перед суспільством, адже ми маємо відповідати високому званню й виправдовувати довіру як авторитетних експертів, так і наших клієнтів.

ПРО РЕЙТИНГ

Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об'єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі.

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності й стабільності підприємств України. Є частиною міжнародної спільноти успішних організацій — Союзу НБР, який 17 років поспіль визначає і популяризує провідні суб'єкти підприємництва країн Європи і Азії.

Дякуємо нашим клієнтам за довіру та вітаємо всю нашу команду з цим важливим досягненням!
График работы:
Пн-Пт — с 09:00 до 18:00
Сб — с 10:00 до 17:00
Контакты
г. Киев, ул. Предславинская 28, оф. 401
Адрес:
Royal Standard Group
Все права защищены © 2024
Свидетельство о регистрации финансового учреждения ФК №1102 от 27.09.2018. ООО «Гелекси Финанс». ЕГРПОУ 42305986