Отримати гроші
Залишіть свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом кількох хвилин
Режим роботи компанії в період військової агресії
03.03.22
РЕЖИМ РОБОЧОГО ЧАСУ
В зв'язку з військовою агресією Російської Федерації та оголошенням військового стану ТОВ "ГЕЛЕКСІ ФІНАНС" працює в закритому режимі без прийому громадян. Про відновлення повноцінної роботи згідно зі стандартним графіком робочого часу буде повідомлено окремо. Телефонні лінії можуть не працювати у зв'язку з необхідністю захисту життя та безпеки співробітників компанії.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКІВ
Шановні позичальники, ТОВ «ГЕЛЕКСІ ФІНАНС» з розуміння ставиться до ситуації, яка склалася в Україні. Прийнято рішення для клієнтів, які прострочили виконання зобов'язання згідно договору позики, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, після 24 лютого 2022 року не застосовувати жодні штрафні санкції до 14 березня 2022 року. Вказане рішення може бути продовжено.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ІНВЕСТОРІВ
У зв'язку з війною на територію України призупинено виплату дивідендів нашим інвесторам. Просимо поставитися з розумінням до ситуації, яка склалася в країні та неможливості позичальників під час війни здійснювати платежі по своїм кредитам. Ваші гроші надійно захищені та видані в заставні кредити забезпечені нерухомістю та автомобільним транспортом. Чистий кредитний портфель за мінусом резервів сформованих на покриття проблемної кредитної заборгованості станом на кінець 2021 року згідно фінансової звітності склав понад 82 млн грн, при цьому вартість предметів застави перевищує 170 млн грн. Після нормалізації ситуації буде проведено термінову роботу з аналізу стану кредитного портфелю, стану предметів застави по заставним та іпотечним договорам, проведено роботу з реструктуризації проблемної заборгованості та відновлено виплати дивідендів нашим інвесторам. Ми плануємо докласти максимальних зусиль, щоб в найкоротший термін відновити платоспроможність кредитного портфелю, захистити Ваші вклади та поновити виплати дивідендів.
Пн-Пт — з 09:00 до 18:00
Сб — з 10:00 до 17:00
Контакти
м. Київ,
вул. Предславинська 28, оф. 401
(крім тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також АР Крим)
Адреса:
Пн-Пт — з 09:00 до 18:00
Сб — За попереднім записом
м. Одеса,
вул. Генуезька, 24/Б, оф. 406
Працюємо по всій території України
Royal Standard Group
Всі права захищені © 2020
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №1102 від 27.09.2018. ТОВ «Гелексі Фінанс». ЕДРПОУ 42305986

Підпишіться на новини

Електронна пошта